Pokaz Teatru Ognia – Industriada 2019

Data:

Pokaz Teatru Ognia – Industriada

Po raz kolejny mieliśmy przyjemność zaprezentować nasz spektakl podczas Święta Szlaku Zabytków Techniki  Industriada w Parku Tradycji w Siemianowicach Śląskich. Specjalnie przygotowane show “Indu-Bal prolog” rozgrzało widzów i wprowadziło gorący, wyjątkowy klimat. Wyjątkowe show odbyło się po koncercie zespołu ENEJ, na specjalnie przygotowanej scenie bocznej. O godzinie 21:45 zapłonęły pierwsze misy, które oświetliły artystów światłem ognia. Przygotowanie spektaklu było wielką frajdą, stworzenie nietypowych postaci, dopracowanie efektów ogniowych, a także zadbanie o bezpieczeństwo artystów i oczywiście widzów, to tylko niektóre z etapów tworzenia show. W naszych spektaklach zaczęliśmy wykorzystywać unikatowe efekty świetlne, które zsynchronizowane z muzyką nadają wyjątkowy charakter naszemu show. Czternasty rok rozwoju, ciągłych treningów i prób, a my wciąż nie mamy dość! Wręcz przeciwnie! Rozpędzamy się dalej, jak lokomotywa lub jak tegoroczna Industriada! Kolejny rok naszej działalności to kolejne wyzwania i kolejne możliwości przedstawienia naszej twórczości szerszemu gronu osób. Cieszymy się, że coraz więcej mówi się o naszym wyjątkowym fireshow!

Park Tradycji Fireshow

To już trzeci spektakl Teatru Ognia NAM-TARA podczas Industriady w Parku Tradycji. W poprzednich latach mieliśmy przyjemność wykonać show ” Palimy się do pracy”, które szerzej opisane jest w zakładce industrialne fireshow, a także specjalnie przygotowany spektakl “Utopiec”.

industrialny pokaz fireshow

 

Lightshow Industriada 2019 Zabytkowa Kopalnia Srebra w Tarnowskich Górach

Podczas tegorocznej Industriady mieliśmy okazję wystąpić również w Zabytkowej Kopalni Srebra w Tarnowskich Górach. Podczas wyjątkowego koncertu Silver Disco tworzyliśmy oprawę, odziani w wyjątkowe stroje z dodatkiem srebrnego koloru, który nawiązywał do działalności kopalni. Spektakl stworzony był wspólnie z Lufcik na Korbkę, a także z wieloma artystami polskiej sceny teatralnej.

 

lightshow namtara

Film z Industriada 2019 W Zabytkowej Kopalni Srebra w Tarnowskich Górach

InduBal Prolog – fireshow podczas Industriady 2019

Cieszymy się, że nasze specjalnie przygotowane spektakle spotkały się z tak ciepłym przyjęciem przez widzów. Gromkie brawa, które mieliśmy przyjemność otrzymać na zakończenie show dają nam motywację do dalszego rozwoju i tworzeniu kolejnych pokazów ognia. Ogień to nasze życie, cieszymy się, że możemy dzielić się nim z Wami!

fireshow industriada

 

 

Pokazy Fireshow – oferta pokazów ognia

Data:

Pokaz ognia – propozycje na rok 2019

Sezon imprez plenerowych rozpoczęty. Każdy event może zakończyć się wyjątkowo efektownie. Firma NAM-TARA zaczyna kolejny sezon z przytupem. Początek sezonu fireshow to również początek nowej  strony internetowej z poszerzoną ofertą – nie tylko ogień. Od 2019 roku tworzymy nie tylko pokazy led show oraz pokazy tańca z ogniem, tworzymy również pokazy laserowe na dużą skalę, a także autorskie, najnowocześniejsze pokazy artystyczne. Nasza najnowocześniejsza storna obfituje w ciekawą, nowoczesną ofertę. Oczywiście, naszą specjalnością są dalej efektowne pokazy ognia, dlatego też warto sprawdzić nową stronę uwzględniającą największe w Polsce pokazy fireshow. Sprawdź www.Fireshow.pl.

pokazy fireshow

Nie tylko pokazy fireshow! – Led show – w pełni programowalne show świetlne

Nowa strona, nowy rok, to również nowe rozwiązania technologiczne. Najnowocześniejszy sprzęt dedykowany specjalnie kuglarskiej sztuce led show zawitał w naszej firmie. Wyjątkowe pokazy ognia, rozwijają się równolegle z pokazami świetlnymi. Każde show tworzone jest specjalnie dla naszych klientów. Dopasowujemy kolorystykę, muzykę, a także charakter pokazu. Nasz w pełni programowalny sprzęt daje nam nieograniczone możliwości twórcze. Stworzymy więc wyjątkowe show, które podkreśli wyjątkowe logoshow.

Taniec z ogniem – kuglarski popis z ognistymi rekwizytami

Już od kilkunastu lat tworzymy ogniste pokazy. Co roku wychodzimy naprzeciw naszym klientom, dopasowujemy naszą ofertę do ich oczekiwań, kreujemy nowe postacie sceniczne, budujemy rozbudowane scenografie, a także inwestujemy w najnowocześniejsze rozwiązania event’owe. Każdy kolejny rok naszej działalności jest dla nas okazją do stworzenia czegoś wyjątkowego. Ogień, światło, ciepło płomienia, to wszystko jest naszą pasją. Pasją, która daje nam motywacje do działania i budowania wyjątkowych pokazów fireshow. Każda impreza, zarówno mała, kameralna, jak również, wielka masowa to dla nas wyzwanie. Wyzwanie, którego z chęcią się podejmujemy. Rok 2019 jest dla nas przełomowy, znacząco rozbudowaliśmy naszą ofertę. Każdy pokaz ognia może być teraz urozmaicony o dodatkowe efekty świetlne w postaci wytwornic ognia, efektów laserów przestrzennych, wytwornic CO2, a także unikatowych efektów pirotechnicznych. Sprawdź naszą aktualną ofertę i zaufaj profesjonalistom.

 

 

 

Laserwoman – Nowoczesne lasershow

Data:

Nowoczesne lasershow – LASERWOMAN

W ostatnim miesiącu skończyliśmy nasz nowy projekt laserowy LASER WOMAN – nowoczesne lasershow, jedyny w swoim rodzaju pokaz mistrzowskich umiejętności manipulacji laserem przestrzennym. Pełna synchronizacja efektów, połączona z pięknym tańcem artystki wpasuje się idealnie w przeróżne event’y. Rok 2019 będzie przełomowy w branży event’owej. Połączenie klasycznego tańca z nowoczesną technologią wprowadzi powiew świeżości na różnego rodzaju event’ach firmowych.

laserwoman nam-tara

Ekskluzywne pokazy fireshow

Data:

Viridian, nowe pokazy fireshow na rok 2019

Różnorodność event’ów podczas których można zaprezentować pokaz fireshow jest ogromna. Możliwości jakie dają nam różnego rodzaju efekty, jak również klimatyczna muzyka sprawiają, że tego rodzaju show można zaprezentować również na eleganckich event’ach z nastrojową muzyką. Nasze możliwości są nieograniczone. 2019 rok będzie wyjątkowy, pełen ognia, światła i pasji.

Pokazy fireshow

pokaz-western

Pokaz Western

Data:

Pokaz Western – Wild West Story

W lipcu 2016 roku odbyła się premiera naszego nowego spektaklu – pokaz Western Fireshow o nazwie “Wild West Story”. Po raz pierwszy w Polsce użyte zostały rekwizyty takie jak: płonące lassa oraz pirotechniczne westernowe rewolwery. Wyjątkowo zabawny klimat pokazu oraz pełna napięcia akcja opowiada o klasycznym zawodzie miłosnym w wyjątkowo wybuchowym wydaniu. Spektakl ten został nagrodzony 3 miejscem na ogólnopolskim festiwalu fireshow Fireproof. W najbliższych miesiącach będzie nas można zobaczyć kilkukrotnie podczas event’ów firmowych oraz imprez miejskich.

 

visual-poi-w-polsce-nam-tara

Visual Poi w Polsce w Teatrze Ognia i Światła Nam-Tara

Data:

Visual Poi w Polsce

Rewolucja technologiczna w Teatrze Ognia i Światła Nam-Tara. Co roku na rynku pojawiają się coraz to nowsze urządzenia, które w swoim założeniu mają tworzyć unikatowe efekty. Visual Poi w Polsce, które zwane jest również jako Pixel Poi pojawiło się stosunkowo niedawno. Rekwizyt ten przy odpowiednim wprawieniu w ruch może tworzyć wizualizować dowolne grafiki, napisy czy logotypy, a w najlepszych wersjach nawet zdjęcia w bardzo dobrej jakości. Rewolucja ta dotarła również kilka lat temu do Polski. Teatr Ognia i światła Nam-Tara w swojej ofercie posiada kilka nowoczesnych urządzeń tego typu, których używa w swoich pokazach. Spektakle te mogą być ciekawym dodatkiem do akcji promocyjnych bądź niezależnym show podczas imprezy firmowej czy gali. Stanowi to ciekawą alternatywę do standardowych pokazów z użyciem ognia.

(więcej…)

niespodzianka-urodzinowa-pokaz-fireshow-nam-tara

Niespodzianka urodzinowa. Pokaz Fireshow Nam-Tara

Data:

Niespodzianka urodzinowa

Wyjątkowe urodziny zasługują na wyjątkowy prezent – niespodzianka urodzinowa. W tym dniu oferujemy Państwu unikatowe atrakcje. Teatr Ognia Nam-Tara proponuje specjalny pokaz fireshow, który sprawi, iż solenizant zapamięta swoje urodziny do końca życia. Spektakularne ogniste wybuchy podkreślone przez efekty profesjonalnej pirotechniki scenicznej to tylko niektóre z możliwości. Podczas pokazu możemy wyświetlić zdjęcie solenizanta. Brzmi abstrakcyjnie? Sprawdź naszą ofertę. Napisz maila, zadzwoń. Chętnie przedstawimy nasze propozycje i sprawimy, iż będzie to wyjątkowy dzień. Zaufaj profesjonalistom.

(więcej…)

czym-jest-taniec-z-ogniem

Czym jest taniec z ogniem?

Data:

Ogień jako żywioł

Taniec z ogniem początki.. Ogień jako żywioł można definiować w kilku ujęciach: w ujęciu chemicznym, fizycznym, w kontekście cywilizacyjnym bądź kulturowym. W tym wpisie skupimy się na przedstawieniu ognia jako żywiołu związanego z kulturą naszych przodków.

(więcej…)

Nowa oferta Fireshow na 2016!

Data:

Nasz nowy katalog został przygotowany z myślą o najbardziej wymagających klientach. Oferta została podzielona na kategorie ( fire show, teatr ognia, lightshow, szczudlarze, atrakcje weselne i warsztaty). Ułatwi to Wam dobór odpowiedniej oprawy na imprezę. Dodatkowo Teatr Ognia Nam-Tara przygotował na rok 2016 nowe ogniste atrakcje. Zapraszamy do lektury.

 

(więcej…)